Please return following links to the footer:
Designed by Frances Photography, thanks to: ArtifyWorld - The Creative Artificial Intelligence, Best free WordPress themes and www.rantac.ru
Порядок проведення чемпіонатів України під егідою УФСБ

Порядок проведення чемпіонатів України під егідою УФСБ

 

 1. Єдиним офіційним спортивним органом згідно закону України «Про фізичну культуру і спорт», який має право надати спортивному заходу статус Чемпіонат України, Кубок України, затвержувати склад національної збірної для участі в міжнародних змаганнях є Міністерство молоді та спорту України (далі Мінмолодьспорт).
 2. Українська Федерація Спортивного Бриджу (далі УФСБ) єдина національна спортивна федерація якій надано право проводити офіційні спортивні заходи на території України.
 3. В терміни до 31 грудня поточного року УФСБ подає та затверджує календарний план спортивних заходів на наступний рік до Мінмолодьспорту.
 4. Для створення календаря регіональні підрозділи УФСБ подають заявку на право організації і проведення спортивного заходу. Заявка надається до 30 жовтня поточного року. У заявці мають бути надана наступна інформація:
 • місто в якому планується провести спортивний захід,
 • статус спортивного заходу (парний, командний, або кубок),
 • плановані дати проведення спортивного заходу,
 • гарантована кількість учасників (для парного — кількість пар, для командного або кубку — кількість команд) від місцевого підрозділу УФСБ.
 1. Президія УФСБ розглядає подані заявки і вирішує кому надати право на проведення спортивного заходу.
 2. Президія УФСБ спільно з місцевим підрозділом створює організаційний комітет (не менше чим по 1 представникові від УФСБ і від місцевої організації).
 3. Організаційний комітет в терміні не пізніше чим 30 листопада поточного року повинен надати Президії УФСБ для узгодження:
 • регламент
 • склад суддівської колегії
 • турнірний внесок пари/команди
 1. Президія УФСБ затверджує або відхиляє (відхиляє частково) надану інформацію.
 • У разі повного узгодження УФСБ включає спортивний захід до календарного плану для подачі у Мінмолодьспорту.
 • У разі відхилення або часткового відхилення організаційному комітету дається час на усунення зауважень після чого процедура узгодження проходить повторно.

 

Регламент проведення спортивного заходу визначається окремим документом УФСБ і організатори користуються вже ухваленим документом

 1. У разі розбіжностей між УФСБ і організаційним комітетом, якому не вдалося погодити, організаційний комітет має право зробити самовідвід або він може бути відсторонений рішенням Президії УФСБ. Після цього Президія УФСБ створює новий організаційний комітет.
 2. Не пізніше ніж 31 грудня поточного року всі офіційні Чемпіонати України та зарубіжні затверджені УФСБ реєструються в календарі на наступний рік та затверджуються Мінмолодьспорту.
 3. За три місяці до початку змагань на території України до Мінмолодьспорту подаються наступні документи (регламент, склад суддівської колегії). Після публікації наказу на сайті Мінмолодьспорту Чемпіонат, Кубок набуває офіційного статусу.
 4. За три місяці до початку змагань за кордоном Мінмолодьспорту подаються наступні документи (анонс та склад збірної). Після публікації наказу на сайті Мінмолодьспорту затверджується склад національної збірної України зі спортивного бриджу.

УФСБ розміщує анонс на сайті федерації не пізніше ніж за 10 тижнів до початку змагань

Детальніше