Please return following links to the footer:
Designed by Frances Photography, thanks to: ArtifyWorld - The Creative Artificial Intelligence, Best free WordPress themes and www.rantac.ru
НАКАЗ № 30301

НАКАЗ № 30301

Про фінансове забезпечення участі у
Чемпіонаті Європи серед пар (ІІ ранг)
з 15 по 29 червня 2019 року у Туреччині.

 

   Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік, затвердженого Мінмолодьспортом, Національній збірній України зі спортивного бриджу запланована участь у Чемпіонаті Європи серед пар (ІІ ранг).

 

Наказую:

  1. Додати до поіменного списку Національної збірної України зі спортивного бриджу спортсменів, які в парах вибороли перше і друге місце по результатах Чемпіонату України зі спортивного бриджу серед пар (класичний бридж) (III ранг). Змагання буде проведено з 04 по 08 квітня 2019р. в м. Києві за адресою: вул. Глазунова, 4/47 у приміщенні Київського клубу зі спортивного бриджу.
  2. Затвердити кошторис витрат для участі у Чемпіонаті Європи серед пар (ІІ ранг) на суму 85 000 (вісімдесят п’ять тисяч) грн. за рахунок коштів державного бюджету.
  3. Переможці Чемпіонату України серед пар мають можливість компенсувати реальні власні витрати на участь у Чемпіонати Європи на суму 45 000 (сорок п’ять тисяч) грн. Пара, яка посіла друге місце, має таку саму можливість у розмірі 40 000 (сорок тисяч) грн. До витрат, що можуть бути компенсовані належать фіскальні документи про витрати на проїзд в обидва боки, проживання та сплату турнірного внеску, а також добові у межах норм, затверджених нормативами Міністерства фінансів України для участі українських спортсменів у міжнародних змаганнях.
  4. Витрати компенсувати за рахунок асигнувань із загального фонду державного бюджету, передбачених на проведення спортивних заходів з неолімпійських видів спорту за КПКВК 3401220, КЕКВ 2240.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Президент

Української Федерації Спортивного Бриджу                                                   Данилюк В.М.

Детальніше