Please return following links to the footer:
Designed by Frances Photography, thanks to: ArtifyWorld - The Creative Artificial Intelligence, Best free WordPress themes and www.rantac.ru
НАКАЗ № 41501

НАКАЗ № 41501

Про фінансове забезпечення участі у
Чемпіонаті Європи серед малих федерацій (ІІ ранг)
з 28 по 30 вересня 2019 року у Сан-Марино.

 

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік, затвердженого Мінмолодьспортом, Національній збірній України зі спортивного бриджу запланована участь у Чемпіонаті Європи серед малих федерацій (ІІ ранг).

 

Наказую:

  1. Додати до поіменного списку Національної збірної України зі спортивного бриджу спортсменів, які в парах вибороли з першого по четверте по результатах Чемпіонату України зі спортивного бриджу серед команд (III ранг). Змагання буде проведено з 02 по 05 травня 2019 р. в м. Києві за адресою: вул. Глазунова, 4/47 у приміщенні Київського клубу зі спортивного бриджу.
  2. Сформувати Національну збірну для участі в Чемпіонаті Європи в Сан-Марино по результатам відбіркового турніру серед чотирьох найкращих команд з 02 по 05 травня 2019 р. в м. Києві за адресою: вул. Глазунова, 4/47 у приміщенні Київського клубу зі спортивного бриджу.
  3. Затвердити кошторис витрат для участі у Чемпіонаті Європи серед команд (ІІ ранг) на суму 50 000 (п’ятдесят тисяч) грн. за рахунок коштів державного бюджету.
  4. Переможці відбіркового турніру мають можливість компенсувати реальні власні витрати на участь у Чемпіонати Європи на суму 50 000 (п’ятдесят тисяч) грн. До витрат, шо можуть бути компенсовані належать фіскальні документи про витрати на проїзд в обидва боки, проживання та сплату турнірного внеску, а також добові у межах норм, затверджених нормативами Міністерства фінансів України для участі українських спортсменів у міжнародних змаганнях.
  5. Витрати компенсувати за рахунок асигнувань із загального фонду державного бюджету, передбачених на проведення спортивних заходів з неолімпійських видів спорту за КПКВК 3401220, КЕКВ 2240.
  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Президент  Української Федерації Спортивного Бриджу                                                 Данилюк В.М.

Детальніше